Doświadczeni w produkcji mebli

Od 1985 roku z powodzeniem działamy na polskim i międzynarodowym rynku, docierając do wymagającego odbiorcy i zaspokajając jego potrzeby

Specjalizujemy się w produkcji tapicerowanych mebli wypoczynkowych, z których większość eksportujemy do Holandii, Francji i Szwecji. Tworzymy na podstawie wzorów dostarczonych przez klientów, jak i według własnych, popartych doświadczeniem pomysłów.

Agpol

Nasza produkcja.

Nowoczesne meble wypoczynkowe

Od samego początku naszym celem była produkcja nowoczesnych mebli wypoczynkowych ze skóry oraz tkanin najlepszej jakości. Surowce, z których korzystamy są dobierane w oparciu o lata doświadczeń, dzięki czemu nasze meble służą przez długie lata. Świadczą o tym bardzo dobre opinie naszych klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym.

Nasze produkty

Istniejemy od 1985

Nasza Historia.

Rozwój działalności

Początki naszej działalności sięgają 1985 roku, kiedy powstała mała rodzinna firma zajmująca się szyciem wyrobów skórzanych. Z biegiem lat dzięki uporowi, chęci zdobywania nowych umiejętności oraz trafnym inwestycjom mała rodzinna firma zmieniła się w prężnie działające średnie przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 60 wykwalifikowanych pracowników.

Skontaktuj się z nami

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Oś priorytetowa 1 „Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka”
Działanie 1.4. „Internacjonalizacja gospodarki regionalnej”
Poddziałanie 1.4.1. „Kompleksowe wsparcie rozwoju działalności przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych dla przedsiębiorstw posiadających plan rozwoju eksportu”
Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020

„Rozwój działań eksportowych przedsiębiorstwa AGPOL MEBLE A. G. Putz Spółka Komandytowa z Powidza, w ramach programu 1.4. Internacjonalizacja gospodarki regionalnej”

 

ZOBACZ ZREALIZOWANE PRZETARGI