Skórzane zestawy mebli wypoczynkowych

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i wiemy, czego oczekują Państwo od naszych wyrobów. Dlatego w procesie produkcji stawiamy na najlepsze rozwiązania, wysokiej jakości tkaniny oraz sprawdzone technologie, uzyskując komfortowe, funkcjonalne, a także tworzące oryginalne zestawy wypoczynkowe, meble tapicerowane – skórzane, jak i obite różnokolorowymi materiałami.

Najwyższa jakość wykonania od AGpol

Obite tkaniną oraz skórzane meble do salonu czy komplety wypoczynkowe 3+2+1 z funkcją spania wykonywane są z zastosowaniem najwyższej jakości surowców konstrukcyjnych, sprężystych wypełnień, a także wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju materiałów oraz tkanin obiciowych, w stonowanych lub intensywnych kolorach. Proponujemy nie tylko pełne uroku oraz wyjątkowego charakteru kanapy i narożniki, ale też komplet wypoczynkowy 3+2+1 z funkcją spania do salonu. Ich ergonomia, skrzynia na pościel oraz możliwość rozłożenia pozwolą na przyjęcie i przenocowanie gości w komfortowych warunkach. Dzięki temu oferowane rozwiązania są funkcjonalne, sprawdzając się we wnętrzach o różnej powierzchni, odmiennym wystroju (tak nowoczesnym, jak i tradycyjnym), a także trafiają w różne gusta tych najbardziej wymagających Klientów.

Komfort na wiele lat

Wszystkie zestawy dostępne w ofercie producenta AGpol, w których skład wchodzą fotele, kanapy i narożniki skórzane lub tapicerowane tkaniną, to modele wręcz zapraszające do odpoczynku swoimi opływowymi, miękkimi liniami. Meble wypoczynkowe skórzane i tapicerowane do salonu o różnych designach dają możliwość praktycznego oraz gustownego dobrania wyposażenia do pokoju gościnnego. Zakup takiego zestawu to inwestycja na długie lata, z pewnością godna polecenia. Idealny do salonu komplet wypoczynkowy 3+2+1 z funkcją spania czy zestawy, takie jak sofa + fotel lub pufa, to połączenie komfortu, żywotności, a także estetyki, tak pożądanej w każdym wnętrzu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami kolorystycznymi oraz wzorami, a także kontaktu w przypadku pytań.

Kupując bezpośrednio u producenta, macie Państwo gwarancję najwyższej jakości i oszczędności - nawet o 40% w porównaniu do ceny w salonie meblowym! Naszym Klientom zapewniamy również transport i montaż zakupionych produktów w atrakcyjnej cenie. Dowóz idealnych nie tylko do salonu mebli i zestawów wypoczynkowych skórzanych lub tapicerowanych w okolicach Poznania i Konina - Gratis!